facebook-pixel

Новий рік та віруси: як зробити корпоратив безпечним із противірусними антисептиками Green Plastic

антисептик від вірусів для корпоративу

На жаль, пандемія Covid-19 протягом двох років вносить свої корективи у святкування Нового року та всіх інших свят. Але обмеження по всьому світу поступово знижуються та водночас з цим повертаються корпоративні відзначення новорічних свят. От тільки проводитися вони повинні з деякими умовами, щоб не захворіли працівники, які там будуть присутні. Для цього необхідно розробити заходи щодо безпеки корпоративного святкування.

Незалежно від того, чи це святкування в офісі чи виїзний корпоратив, необхідно діяти комплексно, злагоджено, щоб уникнути всіляких шляхів зараження коронавірусом. Найоптимальніший варіант, звичайно, при виборі локації для святкування забезпечити можливість якнайбільше перебувати на свіжому повітрі. Взимку погодні умови навряд чи сприятимуть цьому, але це один із важливих нюансів. При святкуванні в приміщенні потрібно враховувати, що всіх посадити за один стіл все одно не вийде, тому ідеальним варіантом буде європейське розсадження гостей, тобто по 5-6 осіб за одним столиком. Заздалегідь необхідно продумати місця можливого скупчення людей задля можливості їх розосередити. Наприклад, якщо учасники повинні реєструватися, то, щоб уникнути великого натовпу біля місця реєстрації, можна зробити це онлайн або за допомогою QR коду, причому поставити не одну стійку реєстрації, а кілька. Як варіант можна розглянути круговий рух по приміщенню з проходами тільки в один бік.

Противірусні антисептики – незамінний атрибут під час проведення корпоративів

Потрібно пам’ятати, що при розміщенні учасників дистанція між ними має бути не менше ніж 1,5 метра. Приміщення, в якому відбувається захід, має добре вентилюватися, тому що в тісних замкнутих просторах вірус почувається чудово і активно поширюється. При підготовці приміщення необхідно виконати дезінфекцію антисептиком від вірусів, наприклад, виготовленим компанією Green Рlastic. Прибирання приміщень повинно проводитись постійно, у тому числі під час святкової програми. Особливу увагу потрібно приділяти місцям із високою прохідністю та туалетам. Якщо святкування займає чимало часу, то у сценарії потрібно прописати ще й паузи для прибирання співробітниками клінінгової компанії.

У кожному колективі бажано створити групу, яка відповідатиме за проведення корпоративу в умовах карантину. Перед початком відпочинку всім відвідувачам бажано провести температурний скринінг, обробити руки противірусним антисептиком, перевірити наявність масок та провести інструктаж щодо дистанції та правил поведінки. Тарілки, чашки, чарки та столові прилади є одним із способів зараження інфекцією. Ідеальним варіантом буде одноразовий посуд, але, якщо ви його не сприймаєте, необхідно скляні та фарфорові вироби піддати спеціальній обробці. Бажано, щоб їжа пройшла термічну обробку, в інакшому випадку обирайте тільки перевірених постачальників і слідкуйте за тим, щоб все було добре та щільно упаковано.

Антисептик проти вірусів – надійний захист всього колективу

У всіх учасників корпоративу мають бути засоби індивідуального захисту: маски, рукавички. За відсутності бодай одного елемента організатор корпоративу має його видати. Антисептики антибактеріальні можна вручити у вигляді доповнення до подарунка, що дуже цікаво, практично та оригінально. Ними також слід скористатися під час підвезення людей до місця святкування або під час поїздок у громадському транспорті. Там зазвичай збирається величезна кількість людей (особливо в годину пік) і ризик заразитися набагато вище, ніж в особистому автомобілі. Після такого пересування руки обов’язково необхідно обробити з метою знищення мікробів та бактерій.

Хочеться сказати, що всі перераховані дії є орієнтовними, адже все залежить від заходу, що проводиться, від відповідальності присутніх на ньому людей, а також від самої пандемії як такої. Адже щодня з’являється все більше новин про вірус, а також способи його поширення та попередження.

Якісні антисептики – чудовий спосіб захистити свою команду

Компанія Green plastic Desinfection представляє вашій увазі широкий асортимент антисептиків для рук в офіс та інших дезінфікуючих засобів. Оптові покупки дуже вигідні для багатьох сфер бізнесу. Ними користуються медичні та освітні, торгові та косметологічні, а також інші установи. За допомогою засобів, які ми реалізуємо, ви можете:

 • обробляти руки та обличчя;
 • знищувати бактерії та мікроби на одязі медичного персоналу;
 • очищати побутові та особисті речі;
 • стерилізувати робочі інструменти лікарів, перукарів, майстрів манікюру;
 • проводити санітарну обробку підлоги та інших поверхонь у приміщеннях з великим скупченням людей;
 • дезінфікувати меблі та інші предмети інтер’єру в межах закладів громадського харчування.

Наша продукція не викликає алергічні реакції, тому абсолютно безпечна для вашого здоров’я, а також для тварин і навколишнього середовища, звісно, за умови, що ви дотримуватиметеся рекомендацій щодо застосування.

Засоби для дезінфекції та антисептики, представлені нашою компанією, підходять практично для всіх типів оброблюваних поверхонь та прибирання. Ми пропонуємо клієнтам найкращі умови співпраці та постійні вигідні пропозиції. При необхідності ви отримаєте консультацію висококваліфікованого спеціаліста, до того ж, ми зможемо підібрати продукцію індивідуально для ваших цілей. Завдяки тестовим пробникам ви зможете визначити, що саме вам потрібно, а також переконатися у високій якості дезінфекційних засобів. Замовити продукцію можна на сайті компанії або зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними там же.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом