Як правильно дезінфікувати одяг і взуття – рекомендації компанії Green Plastic Disinfection

Головна > Як правильно дезінфікувати одяг і взуття — рекомендації компанії Green Plastic Disinfection
У сформованих сьогодні умовах пандемії, навіть незважаючи на деякий спад захворюваності, важливо дотримуватися запобіжних заходів. Ми вже звикли носити маски в громадських місцях, дотримуватися дистанції, обробляти руки антисептиком, але є й інші аспекти безпеки, про які ми нерідко забуваємо. Регулярно виходячи на роботу, в магазин, у приватних справах, ми, будучи в транспорті або громадських приміщеннях, контактуємо з поверхнями, які можуть бути зараженими вірусами і бактеріями.
Так-так, мова йде про верхній одяг і взуття. Через ці речі мікроби можуть потрапити до нас в будинок. А як відомо, патогенні мікроорганізми можуть залишатися “життєздатними” на різних поверхнях від декількох хвилин, годин до декількох днів, і навіть тижнів. Природно, що після відвідування вулиці вони залишаються на поверхні одягу, взуття та переносяться на ній, в тому числі і до вас додому. Що робити в такій ситуації? Звичайно, ретельно дезінфікувати одяг і взуття. І ця процедура, незалежно від типу тканини і фактури матеріалу, повинна стати частиною вашої гігієни, не менш важливою, ніж знезараження рук.
Які засоби дезінфекції потрібно застосовувати при знезараженні взуття, одягу?
Влітку, в жарку погоду, найчастіше оптимальним рішенням стає прання, адже після кожного виходу з дому наші речі потребують освіження. Але як бути в інші пори року? Не прати ж куртки, пальто, брюки після кожного відвідування вулиці. Виходом із ситуації стане спрей для дезінфекції взуття, одягу, який не тільки ефективний, а й зручний у використанні. Придбати такий пропонує наша компанія. Він виготовляється на основі Короса 70%, містить ПАР і хлоргексидину біглюконат. Застосовувати його можна як антисептик для взуття від запаху під час лікування грибкових інфекцій, а також з метою профілактичної дезінфекції особистих речей після виходу з дому.
Літровий флакон дезінфектанта, погодьтеся, більш доступний і простий у використанні засіб знезараження, ніж парова праска, відпарювач одягу, озонатор приміщень, ультрафіолетова лампа. Звичайно, якщо у вас вдома є таке обладнання, можна сміливо їм користуватися, а якщо немає – дійте за описаним нижче алгоритмом.
Правильна дезінфекція речей – запорука їх безпеки для вас
Після повернення додому рекомендуємо виконувати такі маніпуляції:
- зняти і залишити в коридорі взуття та одяг;
- помити руки з милом або обробити антисептиком;
- надіти захисну маску і рукавички;
- очистити одяг від пилу, бажано на балконі або поза домом;
- обробити речі, використовуючи антисептик для одягу;
- помити взуття, або, як мінімум, підошву від бруду і пилу;
- протерти і обробити, застосовуючи антисептик для взуття;
- ретельно помити руки, утилізувати засоби особистого захисту.
Для більшої впевненості, або особистого спокою, можна вивісити речі на балконі. Особливо це корисно і актуально в сонячний день, оскільки ультрафіолетове випромінювання також згубне для патогенної мікрофлори. Як правило, для знезараження речей досить двох годин опромінення на сонці.
Насправді, як відзначають лікарі, якщо ви дотримувалися дистанції, і поруч з вами ніхто не кашляв, не чхав, і ви не торкалися поручнів, стінок ліфта, інших поверхонь, то на одязі не виявиться і такої високої концентрації мікробів, щоб захворіти. З взуттям, звичайно, справи йдуть трохи інакше. Підошва в будь-якому випадку забруднюється. Та й верхню частину взуття чистою не назвеш. На ній осідають пил і вуличний бруд, що містять безліч мікробів і бактерій. Якщо за вікном літо, і взуття у вас відкрите, то всі забруднення осідають на ногах. У такому випадку рекомендується використовувати антисептик для ніг і взуття, який має потужну антибактеріальну активність.
Чисті, продезінфіковані речі радимо зберігати в оригінальних коробках або поліетиленових пакувальних пакетах. Будьте обережні, і регулярно дезінфікуйте речі, використовуючи надійний і якісний антисептик для одягу, взуття.