facebook-pixel

Наші антисептичні та дезінфікуючі засоби на виставці Clean Expo Lab 2021

антисептик оптом від виробника

Компанія “Green plastic Disinfection” візьме участь у виставці професійного клінінгового обладнання Clean Expo Lab 2021 і запрошує вас відвідати її разом з нами! Там ви можете задати хвилюючі вас питання і отримати відповідь на них безпосередньо у виробника дезінфікуючих засобів.

 

18-я міжнародна виставка Clean Expo Lab проходить в Києві з 22 по 24 вересня. Присвячена побутовій хімії і устаткуванню для професійного прибирання, вона дозволяє як партнерам, так і покупцям детальніше вивчити продукцію брендів, які беруть участь в ній. Clean Expo Lab – одне з відділень XX ювілейної міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Україна.

 

Clean Expo Lab – масштабна бізнес-подія для представників клінінгової індустрії. Вона покликана налагодити ефективні і вигідні взаємини між постачальниками обладнання для пралень і хімчисток, виробниками хімічних деззасобів і представниками клінінгової індустрії.

Презентація та продаж дезінфікуючих, антисептичних засобів

Наша компанія представляє продукцію в сфері гігієни та санітарії. Поспішайте ознайомитися з нашими препаратами. Під час заходу ви можете придбати антисептик оптом від виробника.


Прямо на виставці дізнайтеся умови застосування деззасобів “Green Plastic”. Там же ви зможете купити оптом антисептик для рук в потрібній вам кількості.


Переконайтеся в ефективності наших препаратів на практиці! Під час виставки буде здійснюватися демонстрація продукції. Це допоможе вам ближче ознайомитися з результатами нанесення препаратів на різні поверхні. Розгляньте умови застосування деззасобів “Green plastic Disinfection”. На виставці ми наочно продемонструємо безпеку хімічного складу нашої продукції. Не пропустіть можливість особисто переконатися в безпеці і високій якості наших препаратів, і купити оптом дезінфікуючі засоби.


Для безкоштовного відвідування виставки рекомендуємо нашим клієнтам і партнерам перейти по посиланню, ввести промокод GREENPL і заповнити анкету. Завітайте на виставку, переконайтеся в якості і ефективності нашої продукції особисто, і скористайтеся шансом купити оптом санітайзер для рук на вигідних для вас умовах.

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом