facebook-pixel

ТОП 7 помилок, які ми здійснюємо під час прибирання вдома

ТОП помилок домашнього прибирання

Наведення в будинку чистоти і порядку – заняття рутинне, монотонне, яке подобається не всім. Багато хто з нас ставляться до даного процесу несерйозно, намагаючись якомога швидше завершити його і приступити до улюблених справ. Буває і так, що прибирання займає багато часу, а результат залишається незадовільним. Чому так відбувається? Причина криється в помилках, які ми допускаємо чи то від поспіху, чи то від незнання. В результаті прибирання в будинку затягується і стає неефективним.

Помилки, які зводять результат прибирання нанівець

Пропонуємо ознайомитися з ТОП-7 частих помилок, що виникають при домашньому прибиранні. Перевірте себе, чи не допускаєте випадково якихось із них, наводячи чистоту в своєму будинку.

Ігнорування часто використовуваних, популярних поверхонь

До чого ви торкаєтеся в будинку найчастіше? Так, так, – до вимикачів і дверних ручок. У підсумку, вони стають найбруднішими, а значить – вимагають регулярного очищення і дезінфекції. Рекомендуємо не просто мити їх вологою ганчіркою, а використовувати ефективний антисептик для прибирання приміщень. Купити такий ви можете у нас на сайті.

Прибирання всього будинку однієї ганчіркою

Намагаючись полегшити і прискорити цей процес, багато хто з нас так робить. Добре, якщо при цьому ганчірка використовується, так би мовити, по наростаючій – від найбільш чистої поверхні до самої забрудненої. Коли ж її застосовують в хаотичному порядку – створюється ідеальне середовище для розвитку патогенних мікробів.

Рекомендується виділити по окремій ганчірці або серветці для кожного типу поверхні:

 • ДСП, МДФ, фанери;
 • дерева;
 • пластика;
 • металу;
 • скла;
 • гуми, каучуку;
 • штучної або натуральної шкіри.

Так ви не тільки забезпечите чистоту, але й зможете зберегти зовнішню привабливість поверхонь, адже кожну необхідно протирати виробом певної жорсткості та фактури.

Щоб видалити бруд і бактерії, періть використовувані ганчірки, серветки після кожного застосування. Для посилення ефекту чистоти додавайте в миючий розчин деззасіб для генерального прибирання.

Тривале використання однієї кухонної губки

Здавалося б, ціна губки невисока, і її можна без проблем міняти з рекомендованою інтенсивністю – раз в тиждень. Однак, через 7 днів після покупки вона виглядає вельми привабливо, що спонукає багатьох людей продовжувати користуватися нею. Тим не менш, вона вже містить досить мікробів.

Проблема не тільки в надмірно тривалому застосуванні. Багато користувачів застосовують на кухні одну губку для миття посуду, протирання стільниці, раковини і навіть плитки на стінах. Не слід використовувати її як універсальний виріб для прибирання кухонних поверхонь. Застосовуючи одну губку для чищення всього на кухні ви не тільки швидко заповнюєте її мікробами, а й розповсюджуєте їх по всьому приміщенню.

Нераціональне використання засобу для прання

Тут важливо дотримуватися рекомендацій виробника по використанню обраної вами речовини. Порошок, кондиціонер, мило, гель, таблетки, капсули – все це застосовується по-різному. При малій концентрації прання буде неякісним, і на речах залишаться сліди бруду. У разі надлишку засобу його залишки затримаються в волокнах тканини, притягаючи ще більше забруднень.

Миття вікон в сонячну погоду

Коли за вікном світить сонце, настрій завжди веселіше, і домашнє прибирання виконується з піднесеним духом. Однак, це не стосується миття вікон. У сонячну погоду складніше виявити розводи на склі, адже від них відбиваються промені світла. Щоб не повторювати роботу, залиште її на похмурий день.

Оскільки на вікнах концентрується вуличний пил і бруд, що містить безліч вірусів, рекомендуємо використовувати при митті деззасоби для прибирання приміщень. Завдяки їм вікна стануть не тільки чисті, а й продезінфіковані.

Ігнорування важкодоступних місць

Звичайно, простіше прибиратись на видному просторі. Як часто вас відвідує бажання рухати ліжка, шафи та інші масивні предмети? Вважаємо, нечасто. Однак, в найвіддаленіших місцях зазвичай і накопичується великий обсяг пилу і бруду, які в подальшому поступово виявляють себе, поширюючись по квартирі. Має сенс приділяти увагу важкодоступним місцям, хоча б при генеральному прибиранні з деззасобами.

Поспіх при домашньому прибиранні

Розпорошуючись на все відразу, роблячи кілька справ одночасно, ви ризикуєте якістю домашнього прибирання. Звичайно, можна одночасно запустити пральну машинку і мити підлогу. Адже прати буде вона, а не ви, і даний процес ніяк вам не завадить. Але маніпуляції, здійснювані особисто вами, краще виконувати послідовно. Припустимо, підмести, протерти пил, очистити поверхні, і тільки в кінці помити підлогу. Інакше пил, обсипаючись з предметів, покриє чисту підлогу і ваша праця виявиться марною.

Також не забувайте і про свою безпеку, особливо якщо використовуєте деззасіб антисептик для прибирання приміщень. Використовуючи рукавички, ви захистите шкіру від впливу концентрату і приготованого на його основі розчину. Підвищуйте ефективність прибирання, і дезінфікуйте будинок за допомогою сучасних дезінфектантів. Саме такі засоби виробляє компанія Green Plastic Disinfection.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом