facebook-pixel

Професійна дезінфекція манікюрних інструментів з антисептиками Green Plastic

деззасоби з віруліцидною активністю

Мабуть, складно уявити собі діяльність салонів краси і манікюрних кабінетів без регулярної дезінфекції робочих інструментів. Оскільки вони контактують з відвідувачами безпосередньо, здійснення санітарно-гігієнічних та дезінфекційних заходів просто необхідно, адже від цього залежить здоров’я і безпеку клієнтів. За рахунок санобробки сучасними деззасобами проводиться профілактика грибкових і гнійно-септичних інфекцій, а також хвороб, що передаються через кров, у тому числі СНІДу та гепатиту.

Тому так важливо при здійсненні заходів, пов’язаних з навмисним або ймовірним ушкодженням шкірних і слизових оболонок, задіяти суто стерильні інструменти. На жаль, іноді персонал недооцінює важливість проведення дезінфекції, в результаті чого працівники або клієнти заражаються вищепереліченими захворюваннями.

Повний цикл знезараження інструментів для манікюру здійснюється в кілька етапів:

 • дезінфекція спеціальними розчинами,
 • передстерилізаційне очищення,
 • стерилізація паровим або повітряним способом.

Дезінфекція спеціальними розчинами – основа стерильності манікюрного приладдя


На першому етапі використовуються деззасоби для перукарських інструментів. Після усунення механічних забруднень, а також залишків шкіри, масел, кремів здійснюється дезінфекція в режимі, що забезпечує ліквідацію всіх патогенних мікроорганізмів. При цьому рекомендується використовувати деззасоби з віруліцидною активністю для приготування обеззараживающего розчину і занурювати в нього інструменти повністю. При зрошенні спреєм або протирання серветкою, змоченою дезрозчином, велика ймовірність неповного контакту дезинфектанта з оброблюваної поверхнею.

Для знезараження манікюрних інструментів рекомендується застосовувати сучасні деззасоби, що мають необхідний рівень антибактеріальної активності і допускають використання з урахуванням сумісності з робочою об’єктами. Переконатися в цьому можна, ознайомившись з наданої інструкцією по використанню дезінфектантів.

Рекомендації по роботі з деззасобами:

 • Ознайомтеся з інструкцією із застосування засобу перш ніж приступати до приготування дезінфекційного розчину.
 • Інструменти занурюйте в дезраствор в розібраному стані, якщо на них є замкові з’єднання і рухливі елементи після занурення рекомендується здійснити кілька робочих маніпуляцій з метою кращого проникнення обеззараживающего кошти.
 • Мінімальна висота шару дезинфектанта над зануреними інструментами – 1 см.
 • Строго витримуйте експозицію – період дезінфекції, якщо його скоротити – обробка ймовірно буде не ефективною, в разі значного перевищення часу знезараження може призвести до пошкодження поверхні оброблюваних виробів.

Передстерилізаційна очищення і дезинфекція – 2 в 1 із засобами Green Plastic Disinfection


Для виготовлення обеззараживающего розчину слід використовувати деззасоби з віруліцидної активністю. Компанія Green Plastic Disinfection виробляє такі препарати. У нашому асортименті представлені концентровані засоби Green Sept PRO і Green Des. Перший володіє підвищеною концентрацією активної речовини – алкілдиметилбензиламоній хлориду. З огляду на це він рекомендується до використання в сферах, де спостерігається більш висока ймовірність зараження. Хоча нігтьової сервіс і супроводжується певними ризиками, для очищення і знезараження інструментів достатньо потужності розчину, виготовленого з концентрату Green Des. Втім, якщо ви бажаєте перестрахуватися, можна використовувати і Green Sept PRO.

І перший, і другий концентрати містять поверхнево-активні речовини, завдяки чому наділяються миючими властивостями. Таким чином, з їх допомогою можна відразу здійснювати предстерилизационную очищення, поєднуючи її з дезінфекційними процедурами. ПСО є другим етапом циклу знезараження інструментів для манікюру, і виконується як вручну, щітками або йоржами, так і за допомогою ультразвукових мийних агрегатів.

Стерилізація – завершальний етап обробки манікюрних інструментів


На стерилізацію направляються інструменти, вимиті і висушені після дезінфекційної і передстерилізаційного обробки. На даному етапі найбільш ефективним, доцільним і обгрунтованим з наукової точки зору є використання автоклавів або сухожарові шаф. Саме ці апарати виявилися найбільш доступними, затребуваними і поширеними з огляду на великого переліку незаперечних переваг. Автоклави – парові стерилізаційні апарати, в яких використовується водяний насичений пар під високим тиском. У сухожарові шафах застосовується сухе повітря. Вибирайте найбільш зручний варіант, використовуйте краще дезінфікуючий засіб і стерилізують інструменти правильно. Тільки так можна досягти максимального рівня інфекційної безпеки клієнта і майстра.

Не менш важливим є забезпечення стерильності оброблених інструментів. Для цього слід зберігати їх в упаковці, в якій вони були простерилізовані, або поміщати в УФ-камеру зі спеціальними бактерицидними лампами. Таким чином, вдасться виключити вторинну контамінацію шкідливими мікроорганізмами. Крім цього, не слід забувати про обробку рук майстра. Як показує практика, близько 80% інфекцій передається через руки, а не за рахунок інструменту. Тому залучення антисептика в роботі майстра завжди залишається актуальним. У нас ви можете разом з дезінфекційними речовинами Green Sept PRO і Green Des придбати якісний антисептик для шкіри рук об’ємом від 50 мл до 5 літрів.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом