facebook-pixel

Очистка газової плити з використанням деззасобів

очистка газової плити та решітки

Приготування їжі – справа, що є досить брудною та потребує чималих затрат часу. Нерідко можна забруднити половину кухні, нарізаючи помідор. Але серед кухонного інвентарю найбільше забруднюється плита. Саме вона є центром всієї кулінарної феєрії. Будь то кипляча перша страва, кип’ятіння молока або жарка м’яса під безліччю масел. Плита вічно опиняється під бомбардуванням жирних і липких речовин. 

Але чим очистити плиту? Знову змішувати розчини на базі оцту або гірчиці? Не варто. Давайте відкинемо в сторону народні методи і розглянемо забруднення детально, згадавши про дієві методи із застосуванням деззасобів для поверхонь.

Як і чим очистити газову плиту?

Так як приготування найчастіше передбачає використання масел, існує ризик падіння крапель на поверхню. Іноді їх можна і не помітити. Але навіть гранична обережність не може вберегти кухаря і його плиту від масла під час смаження. Коли краплі розсипом падають на піч і стіни, а в руках пашить жаром сковорода – часу на детальний огляд плити просто немає.

Регулярне готування, вплив високих температур і (не завжди) лінь призводить до значного забруднення як самої плити, так і її окремих частин. Крім плям від їжі існує і нагар. Він формується з масел, жирів і випарів, осідаючи на плиті, він створює щільну кірку. Від неї позбутися – завдання, що вимагає як часу, так і сил. Існує чимало “народних” методів, за типом використання оцту, харчової соди, гірчиці і т.п. Але вони вимагають фізичних зусиль, часу і кропіткої праці. Але як очистити газову плиту від нагару швидко і ефективно?

Недобросовісні блогери радять дивовижні суміші на базі їдких побутових речовин. Деякі пропонують агресивні лужні сполуки, які разом з відповіддю на питання “як очистити нагар на плиті”, задають інший, за типом “де найближчий травмпункт?”. Позбутися від забруднень без побічних ефектів вам можуть допомогти тільки спеціалізовані розчини. Про них слід поговорити окремо.

Засоби для чищення плит і інших кухонних інструментів повинні бути як і ефективні, так і безпечні. В іншому випадку є ризик як отруїтися, так і отримати хімічний опік. Використовувані речовини повинні як ефективно боротися із забруднювачами, так і берегти руки під час чищення. Іноді можна зустріти засоби, здатні пропалити гумові рукавички, не кажучи вже про шкіру.

Чим очистити нагар на плиті в такому випадку? Бажано використовувати деззасоби, відмінні від вищезазначених. Щоб їх знайти, досить звернути увагу на склад. Наприклад, препарати “Green plastic Disinfection” для кухні включають в себе наступні компоненти:

 • алкілдиметилбензиламоній хлорид – не менше 9,0;
 • амінопропілдодецілпропандіамін – не менше 5,0;
 • полігексаметиленбігуанід гідрохлорид – не менше 1,0;
 • підсилювач біоцидної дії – 0,1;
 • ПАР, віддушка;
 • барвник;
 • вода, дистильована до 100.

Хоч їх застосування і вимагає елементарного захисту, але дозволяє уникнути алергічної реакції і не здатне привести до хімічних опіків або отруєння (якщо не споживати в якості їжі).

Але окремої уваги слід приділити питанню “як і чим очистити решітку газової плити від нагару?” Його ми розглянемо в наступному розділі.

Як почистити решітку на газовій плиті?

Найбільш важкий для очищення елемент плити – решітка. За рахунок постійного впливу високих температур вона обгорає і на ній утворюється тверда кірка. Спроби очистити її механічним методом (терти “їжаком”) зазвичай не приносять суттєвих результатів. Найбільш ефективними в такому випадку виявляються їдкі речовини, використовувати які можна тільки в костюмі загального хімічного захисту.

Але їм на заміну прийшли сучасні, більш ефективні та безпечні засоби. Їх хімічна формула дозволяє без побоювання проводити чистку поверхонь, використовуючи тільки гумові рукавички. Склад, в свою чергу, відрізняється швидкою експозицією, за кілька (від 5 до 10) хвилин. Дезінфікуючий ефект при цьому сприяє знищенню небезпечних мікроорганізмів. У свою чергу добавки з хімічних сполук на базі колись активних елементів (на кшталт хлору) швидко роз’їдають щільну кірку, яку потім можна без проблем зняти. Для цього бажано використовувати тканинні або паперові вироби. Але яким виробникам можна довіряти і на що слід звернути увагу?

Деззасоби для поверхонь “Green plastic Disinfection”

Для легкого та швидкого прибирання кухні і будинку зверніть увагу на віруліцидні дезінфікуючі засоби. Крім ефективного очищення поверхні від забруднювачів, вони також усувають всі патогенні мікроорганізми.

Провести очистку як плити, так і приміщення вам допоможуть дезінфікуючі засоби для прибирання будинку. Вони ефективно борються як з побутовими забрудненнями, так і з ворожими мікроорганізмами. А з огляду на те, що стіни і підлога кухні нерідко виявляються вологим, існує ризик поширення грибків. Аби не допустити поширення цієї зарази, потрібно якомога частіше проводити прибирання, і бажано використовувати при цьому концентровані деззасоби. Але як і де їх придбати?

Купити дезінфікуючий засіб для обробки поверхонь від “Green plastic Disinfection” ви можете, перейшовши в розділ “Каталог” на сайті нашої компанії. Пропонуємо Вам також ознайомитися зі сторінкою, що присвячена сертифікатам і результатами лабораторних досліджень.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом