facebook-pixel

Дезінфекція смартфона як фактор захисту від вірусів і патогенних мікроорганізмів

дезінфікуючий засіб на основі спирту

Наскільки часто ви протираєте і дезінфікуєте свій смартфон? Адже зараз кожен з нас користується мобільним девайсом протягом дня. Ми прокидаємося з ним вранці по будильнику і після вечірнього серфінгу інтернету засипаємо.

Десятки разів в день ми беремо смартфон в руки, кладемо на стіл та інші поверхні, носимо в кишені або сумці, де він стикається з іншими предметами нашого користування. Це – джерела потенційного забруднення, і попадання в організм вірусів і бактерій. Починаючи з наших рук, після виходу з громадського транспорту, і аж до гаманця, з яким смартфон може контактувати в сумці, рюкзаку, кишені.

Поверхня наших гаджетів накопичує максимум хвороботворних мікроорганізмів і небезпечних для здоров’я вірусів. Мікроби передаються нам через смартфон при кожній взаємодії з обличчям і руками. Щоб знищити їх і захистити своє здоров’я, потрібно використовувати дезінфікуючий засіб на основі спирту і протирати ним свій гаджет не менше 5-7 разів на день.

Антисептик для телефону – рекомендації по використанню


 1. Для знезараження смартфона можна застосовувати спиртові дезинфікуючі засоби з хлоргексидином. Вони ефективно усувають віруси і бактерії, і не завдають шкоди екрану гаджета. Лінійка нашої продукції включає засіб Green Ros. Він готовий до використання і не містить шкідливих для здоров’я речовин.
 2. Чохли смартфонів, як правило, виготовляються з матеріалів, стійких до впливу спиртовмісних дезінфікуючих засобів, тому їх можна повністю обробляти спиртовими розчинами, попередньо знявши з гаджета. Як варіант, допускається миття з антибактеріальним милом.
 3. Регулярне, систематичне знезараження смартфона – тільки половина справи. Не забувайте, що піддавати ретельній дезінфекції потрібно й інші аксесуари, якими ви користуєтеся щодня: навушники, зарядні адаптери, смарт-годинник, повербанк, комунікаційні кабелі та ін.

При обробці смартфона не рекомендується застосовувати звичайні очисники, аерозолі, відбілювачі та інші речовини з агресивним хімічним складом. Вони, ймовірно, зашкодять олеофобному шару дисплея, який відштовхує будь-які жирові забруднення. Згодом він, звичайно, стирається сам по собі в результаті експлуатації смартфона, але навіщо прискорювати цей процес, застосовуючи невідповідний засіб дезінфекції?

Для очищення гаджета найкраще використовувати м’яку тканину з мікрофібри. Перед дезінфекцією слід відключити всі аксесуари та від’єднати пристрій від електромережі, якщо він заряджається. Не рекомендується розбризкувати антисептик безпосередньо на корпус і екран смартфона, краплі речовини можуть потрапити в конструктивні отвори девайса. Наносьте деззасіб на тканину з мікрофібри. Як варіант – можна обзавестися спеціальними дезинфікуючими серветками для техніки. Вони вже містять в складі антисептик, а при необхідності посилити ефект, можна нанести на них антибактеріальний засіб власного використання.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом