facebook-pixel

Дезінфекція автотранспорту – гарантія вашої безпеки

дезінфекція транспортних засобів антисептиком для автомобіля

Автотранспорт в наш час є невід’ємною частиною життя, і ми стикаємося з ним кожен день. Хтось використовує його в приватних цілях, для себе і сім’ї, а хтось в комерційних, надаючи послуги вантажних і пасажирських перевезень. Незалежно від призначення машини, будь то сімейний седан, автолавка, пересувна кав’ярня, вантажівка-рефрижератор, пікап-ізотерм, вона потребує дезінфекції та санітарної обробки. Особливо це стосується комерційних автомобілів, адже вони активно експлуатуються щодня, а після зберігаються на відкритих стоянках, уздовж автомагістралей, а критих ангарах, доступ до яких є у дрібних тварин і гризунів, здатних переносити інфекції. Крім того, робочі поверхні і оснащення машини регулярно забруднюються в ході вантажно-розвантажувальних робіт, особливо в сльотаву погоду.

В результаті виникає ризик зараження хвороботворними мікроорганізмами, зокрема, сальмонелами, кишковою паличкою і пліснявими бактеріями. Це є несприятливим фактором як для перевезення продуктів, фруктів, готової їжі, так і для експлуатації машини людиною. Причинами виникнення патогенних мікробів також можуть стати перепади вологості і температури при використанні кліматичного обладнання, або пошкодження тари зі швидкопсувною продукцією, що призводить до забруднення робочої поверхні.

Підтримуємо чистоту в автомобілі за допомогою антисептичних розчинів

Вологе прибирання – один з перевірених і універсальних способів забезпечення гігієни в транспортному засобі. При цьому важливо не просто помити робочі поверхні і апаратуру водою, а використовувати спеціальний антисептик для машини. Цей засіб є готовим до використання, поставляється в зручній формі спрею. Для якісної і швидкої обробки салону транспортного засобу кращого рішення, мабуть, годі й шукати. Підійде воно і для знезараження систем кондиціонування.

Коли потрібно обробити кузов вантажівки, краще застосовувати концентровані розчини антисептиків, і здійснювати з їх допомогою вологе прибирання. Виконавши знезараження підлоги і стін ви гарантовано захистите вантажі, що перевозяться, від ураження цвіллю і згубними мікроорганізмами.

Правила і порядок дезінфекції транспортних засобів антисептиком для автомобіля

Процедуру знезараження комерційного транспорту краще довірити фахівцям, оскільки обсяг роботи там чималий:

 1. Мийка, ополіскування і знезараження всередині салону машини.
 2. Дезінфекція зовнішнього кузова.

Здійснюється санітарна обробка комерційних машин з використанням сучасних антисептичних розчинів пролонгованої дії. Щоб підвищити ефективність, рекомендується виконувати знезараження методом зрошення, використовуючи спеціальні розпилювачі. Таким чином дезінфектант проникає у важкодоступні місця і охоплює більше площі в процесі обробки, знищуючи при цьому хвороботворні мікроорганізми, цвіль і грибок.

Серед комерційного транспорту найбільше потребують дезінфекції такі види:

 • автомобілі, що перевозять тварин і птахів;
 • машини швидкої медичної допомоги;
 • сміттєвози;
 • рефрижератори, ізотерми;
 • катафалки;
 • таксі, пасажирські автобуси, мінівени.

Особистий транспорт можна знезаражувати, застосовуючи антисептик для автомобіля у вигляді спрею, що виготовляється компанією Green Plastic Disinfection на базі спирту і хлоргексидину. Процедура не займе у вас багато часу, і, як показує практика, при своїй швидкості та легкості така дезінфекція залишається досить ефективною, захищаючи автовласника і його пасажирів від зараження патогенними мікробами.

Згідно з дослідженнями організацій охорони здоров’я, найбільш забрудненими елементами салону машини є кермо, сидіння і приладова панель. На кермі і сидіннях скупчується найбільше потожирових виділень людини, а на торпеді концентрується вуличний пил. Ще один компонент, який заслуговує на особливу увагу при дезінфекції, – система кондиціонування. Патогенні бактерії можуть бути на фільтрах, і потрапляти в салон як тільки водій включає кондиціонер.

Шукаєте кращий антисептик? Загляньте до нас в каталог, і підберіть для себе оптимальний варіант. Ми пропонуємо як готовий дезінфікуючий спрей, так і концентрати деззасобів з потужною бактерицидною, фунгіцидною і віруліцидною активністю.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

   Замовити товар
   Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом