facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

Обробляємо руки антисептиком правильно
Коли і як часто потрібно дезінфікувати руки

В даний час використання антисептичних речовин стало дуже популярним, адже обробка рук з їх допомогою — відмінний спосіб запобігти зараженню вірусами, що викликають небезпечні захворювання. Однак, важливо розуміти, коли знезараження дійсно необхідне, а в яких випадках — це надмірна дія, викликане підозрілістю і непомірним хвилюванням людини.

Перейти
антисептик для телефону
Дезінфекція смартфона як фактор захисту від вірусів і патогенних мікроорганізмів

Поверхня наших гаджетів накопичує максимум хвороботворних мікроорганізмів і небезпечних вірусів. Мікроби передаються нам через смартфон при кожній взаємодії з ним. Щоб знищити їх і захистити своє здоров’я, потрібно використовувати дезінфікуючий засіб на основі спирту і протирати ним свій гаджет не менше 5-7 разів на день.

Перейти
як подовжити дію антисептика для рук?
Антисептик для рук: як досягається пролонгований ефект захисту

Спирт швидко випаровується – відразу ж після нанесення на оброблювану поверхню починається процес випаровування. Щоб антисептична рідина для рук отримала підвищену ефективність і пролонговану дію її підсилюють спеціальними добавками, що збільшують час активності спирту.

Перейти
правильний догляд за руками після використання антисептика
Як правильно доглядати за шкірою рук після використання антисептика

Звичайно, захист від бактерій важливий, але, використовуючи антисептик для шкіри, не слід забувати і про стан рук. У даній статті ми зібрали і проаналізували популярні рекомендації фахівців-косметологів по правильному догляду за руками після використання дезінфікуючих речовин.

Перейти
деззасоби для дезінфекції манікюрних інструментів
Професійна дезінфекція манікюрних інструментів з антисептиками Green Plastic

Мабуть, складно уявити собі діяльність салонів краси і манікюрних кабінетів без регулярної дезінфекції робочих інструментів. Оскільки вони контактують з відвідувачами безпосередньо, здійснення санітарно-гігієнічних та дезінфекційних заходів просто необхідно, адже від цього залежить здоров’я і безпека клієнтів.

Перейти
які є антисептики в Україні
Що таке антисептик?

Що таке антисептик? Це засіб для дезінфекції шкіри та слизових оболонок. Антисептиками варто обробляти руки, гортань, ніс та інші частини тіла людини. В наш час існує багато засобів, які можна ефективно використовувати в якості антисептиків та дезінфектантів. Розберемося з ними більш детально.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом