facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

особиста гігієна з антисептиком
ТОП-12 правил особистої гігієни + чек-лист домашнього прибирання

Життя без щоденних нагадувань в ЗМІ про необхідність дотримання гігієни здавалася безпечнішою і спокійною. Однак, умови життя сучасного світу спонукають людей ретельніше дотримуватися правил гігієни і неухильно виконувати їх. Тепер кожен, навіть маленька дитина, знає, як мити руки з милом, користуватися антисептиком після громадського транспорту та не чіпати брудними руками обличчя.

Перейти
дезінфекція в кафе
Дезінфекція в кафе – запорука безпеки відвідувачів і персоналу

В даний час в світі склалися такі умови, що закладам громадського харчування для стабільної роботи, без закриття на карантин, необхідно регулярно проводити знезаражування всіх поверхонь, використовуючи відповідні деззасоби для прибирання приміщень. Дезінфекція в кафе, ресторанах, столових – захід хоч і клопіткий, але вкрай необхідний.

Перейти
що таке гігієна рук
Що таке гігієна рук і як її підтримувати?

Що таке гігієна, мабуть, кожен з нас знає з дитинства. Звичку тримати руки в чистоті нам прищеплювали батьки з ранніх років життя. Але задумайтеся, чи правильно ви користуєтеся милом і антисептичною рідиною для рук? Давайте разом пригадаємо, як це потрібно робити.

Перейти
дитячий антисептик для рук
Антисептик для рук для дітей: який засіб вибрати?

Чому важливо відповідально підходити до вибору антисептика для дітей? В даному випадку дорослих відлякує те, що у малюків шкіра ніжніша і менш стійка до дії дратуючих хімічних речовин. На жаль, це побоювання небезпідставно. У діток захисні функції шкіри слабкі, а її поверхня — суха, в результаті чого вона більш вразлива до впливу дезінфектантів.

Перейти
антисептик зі спиртом дезінфекція
Бактерії навколо нас: які предмети нашого побуту найбільш “брудні”

У зв’язку із загальносвітовими подіями останніх років люди стали приділяти більше уваги дезінфекції рук і оточуючих поверхонь. В число самих брудних речей, звісно, входять смартфони, гроші, кнопки ліфтів і домофонів, дверні ручки. Втім, наші фахівці підготували для вас ще одну добірку, і внесли туди предмети і речі, потенційну небезпеку яких ми часто не беремо до уваги.

Перейти
антисептик для рук з дозатором замість спиртних напоїв
Що вибрати для дезінфекції рук — антисептик або міцний алкоголь

Одним з міфів, які виникли під час світової епідемії, стало припущення, що міцним алкоголем можна замінити антисептик і застосовувати його для знезараження рук і поверхонь. Багато людей все ще цікавляться, чи можна задіяти одеколон або спиртні напої для дезінфекційної обробки шкірних покривів і оточуючих нас предметів?

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом