facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

что такое гигиена рук
Що таке гігієна рук і як її підтримувати?

Що таке гігієна, мабуть, кожен з нас знає з дитинства. Звичку тримати руки в чистоті нам прищеплювали батьки з ранніх років життя. Але задумайтеся, чи правильно ви користуєтеся милом і антисептичною рідиною для рук? Давайте разом пригадаємо, як це потрібно робити.

Перейти
дитячий антисептик для рук
Антисептик для рук для дітей: який засіб вибрати?

Чому важливо відповідально підходити до вибору антисептика для дітей? В даному випадку дорослих відлякує те, що у малюків шкіра ніжніша і менш стійка до дії дратуючих хімічних речовин. На жаль, це побоювання небезпідставно. У діток захисні функції шкіри слабкі, а її поверхня — суха, в результаті чого вона більш вразлива до впливу дезінфектантів.

Перейти
антисептик зі спиртом дезінфекція
Бактерії навколо нас: які предмети нашого побуту найбільш “брудні”

У зв’язку із загальносвітовими подіями останніх років люди стали приділяти більше уваги дезінфекції рук і оточуючих поверхонь. В число самих брудних речей, звісно, входять смартфони, гроші, кнопки ліфтів і домофонів, дверні ручки. Втім, наші фахівці підготували для вас ще одну добірку, і внесли туди предмети і речі, потенційну небезпеку яких ми часто не беремо до уваги.

Перейти
антисептик для рук з дозатором замість спиртних напоїв
Що вибрати для дезінфекції рук — антисептик або міцний алкоголь

Одним з міфів, які виникли під час світової епідемії, стало припущення, що міцним алкоголем можна замінити антисептик і застосовувати його для знезараження рук і поверхонь. Багато людей все ще цікавляться, чи можна задіяти одеколон або спиртні напої для дезінфекційної обробки шкірних покривів і оточуючих нас предметів?

Перейти
Обробляємо руки антисептиком правильно
Коли і як часто потрібно дезінфікувати руки

В даний час використання антисептичних речовин стало дуже популярним, адже обробка рук з їх допомогою — відмінний спосіб запобігти зараженню вірусами, що викликають небезпечні захворювання. Однак, важливо розуміти, коли знезараження дійсно необхідне, а в яких випадках — це надмірна дія, викликане підозрілістю і непомірним хвилюванням людини.

Перейти
антисептик для телефону
Дезінфекція смартфона як фактор захисту від вірусів і патогенних мікроорганізмів

Поверхня наших гаджетів накопичує максимум хвороботворних мікроорганізмів і небезпечних вірусів. Мікроби передаються нам через смартфон при кожній взаємодії з ним. Щоб знищити їх і захистити своє здоров’я, потрібно використовувати дезінфікуючий засіб на основі спирту і протирати ним свій гаджет не менше 5-7 разів на день.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом