facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

дезінфікуючі засоби і антисептики для місць громадського проживання
Сезон відпусток: дезінфекція місць громадського проживання

Одна з ключових складових вдалої відпустки – чистота і гігієна в межах місця перебування відпочиваючих. Адже вам важливо, щоб відпочинок був комфортним, приємним і запам’ятався лише з хорошого боку. Тож розглянемо, чому важлива дезінфекція в місцях громадського проживання та які засоби варто використовувати з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

Перейти
ТОП-7 помилок прибирання
ТОП 7 помилок, які ми здійснюємо під час прибирання вдома

Наведення в будинку чистоти і порядку – заняття рутинне, монотонне, яке подобається не всім. Буває і так, що прибирання займає багато часу, а результат залишається незадовільним. Чому так відбувається? Тому що ми допускаємо помилки, які зводять результат прибирання нанівець. Що це за помилки такі? Розглянемо в нашій статті про домашнє прибирання!

Перейти
антисептик для машини
Дезінфекція автотранспорту – гарантія вашої безпеки

Санітарна обробка особистого та комерційного автотранспорту – правила і порядок дезінфекції антисептиком для автомобіля. Чому важливо підтримувати чистоту в автомобілі за допомогою антисептичних розчинів та які ризики тягне за собою користування брудною машиною і нехтування нормами гігієни? Розглянемо в нашій статті про дезінфекцію машин.

Перейти
які бувають внутрішньолікарняні інфекції
Внутрішньолікарняні інфекції – непомітний, але небезпечний ворог

Внутрішньолікарняні інфекції – поняття хоч і збірне, але проблеми описує цілком відомі. Під ВЛІ маються на увазі віруси і патогенні мікроорганізми, різного походження, що викликають у пацієнтів патологічні стани, виражені клінічно. ВЛІ поширюються легко і швидко, а ось запобігти їх розвитку – завдання не з простих. Розглянемо, як можна протистояти ВЛІ в цій статті.

Перейти
особиста гігієна з антисептиком
ТОП-12 правил особистої гігієни + чек-лист домашнього прибирання

Життя без щоденних нагадувань в ЗМІ про необхідність дотримання гігієни здавалася безпечнішою і спокійною. Однак, умови життя сучасного світу спонукають людей ретельніше дотримуватися правил гігієни і неухильно виконувати їх. Тепер кожен, навіть маленька дитина, знає, як мити руки з милом, користуватися антисептиком після громадського транспорту та не чіпати брудними руками обличчя.

Перейти
дезінфекція в кафе
Дезінфекція в кафе – запорука безпеки відвідувачів і персоналу

В даний час в світі склалися такі умови, що закладам громадського харчування для стабільної роботи, без закриття на карантин, необхідно регулярно проводити знезаражування всіх поверхонь, використовуючи відповідні деззасоби для прибирання приміщень. Дезінфекція в кафе, ресторанах, столових – захід хоч і клопіткий, але вкрай необхідний.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом