facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

Чи можна обробляти рану антисептиком для рук
Чи можна антисептиком для рук обробляти рани?

Все частіше користувачі ставлять запитання: Чи можна обробляти рани антисептиком? Давайте знайдемо відповідь! Адже травми – вічний супутник людини. Та й з початком пандемії популярність дезінфікуючих побутових засобів різко зросла. То чи можна обробляти рану антисептиком для рук? І які саме поранення можна знезаразити деззасобом для рук? Читайте в нашій статті!

Перейти
як і чим очистити газову плиту
Очистка газової плити з використанням деззасобів

Як і чим очистити газову плиту? Дане питання, мабуть, цікавить багатьох людей, адже саме цей кухонний прилад є центром кулінарної феєрії. Серед всього кухонного інвентарю найбільше забруднюється саме газова плита. То як можна очистити плиту? І як почистити решітку на газовій плиті? Відповідаємо на ці питання в нашій статті!

Перейти
переробка пластика
Гайд по пластику: види, сортування, переробка, утилізація

Пластик – загроза для природи і людства. За останні 30 років він перетворився якщо не в головну, то в одну з найзначніших загроз для нашої планети. Сучасний світ – це швидкість, розвиток промисловості та засобів зв’язку. Невід’ємною його частиною став і пластик. Але як людство призвело планету до такого жахливого стану? Давайте розглянемо!

Перейти
антисептик оптом купити
Наші антисептичні та дезінфікуючі засоби на виставці Clean Expo Lab 2021

Компанія “Green plastic Disinfection” візьме участь у виставці професійного клінінгового обладнання Clean Expo Lab 2021. Це масштабна бізнес-подія для представників клінінгової індустрії. Clean Expo Lab – одне з відділень XX ювілейної міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Україна. Поспішайте ознайомитися з нашими деззасобами та купити оптом антисептик для рук та приміщень.

Перейти
антисептик для одягу і взуття
Як правильно дезінфікувати одяг і взуття – рекомендації компанії Green Plastic Disinfection

Після відвідин вулиці мікроби залишаються на поверхні одягу, взуття та переносяться на ній, в тому числі й до вас додому. Що робити в такій ситуації та як знешкодити віруси? Звичайно, ретельно дезінфікувати одяг і взуття. Які засоби дезінфекції потрібно застосовувати при знезараженні взуття, одягу? Розглянемо в нашій статті!

Перейти
антисептик антибактеріальна рідина з гліцерином
Гліцерин в складі антисептика для рук: які міфи пов’язані з використанням гліцерину?

У складі косметичних засобів часто використовується гліцерин. В цілому він є досить поширеним, і добре знайомим для нас компонентом. Однак, деяких людей насторожує присутність даної речовини в складі продукту, і викликає у них ряд питань, та навіть побоювань. Чому так відбувається? Розглянемо в нашій статті.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом