facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

антисептик оптом купити
Наші антисептичні та дезінфікуючі засоби на виставці Clean Expo Lab 2021

Компанія “Green plastic Disinfection” візьме участь у виставці професійного клінінгового обладнання Clean Expo Lab 2021. Це масштабна бізнес-подія для представників клінінгової індустрії. Clean Expo Lab – одне з відділень XX ювілейної міжнародної виставки індустрії краси InterCHARM Україна. Поспішайте ознайомитися з нашими деззасобами та купити оптом антисептик для рук та приміщень.

Перейти
антисептик для одягу і взуття
Як правильно дезінфікувати одяг і взуття – рекомендації компанії Green Plastic Disinfection

Після відвідин вулиці мікроби залишаються на поверхні одягу, взуття та переносяться на ній, в тому числі й до вас додому. Що робити в такій ситуації та як знешкодити віруси? Звичайно, ретельно дезінфікувати одяг і взуття. Які засоби дезінфекції потрібно застосовувати при знезараженні взуття, одягу? Розглянемо в нашій статті!

Перейти
антисептик антибактеріальна рідина з гліцерином
Гліцерин в складі антисептика для рук: які міфи пов’язані з використанням гліцерину?

У складі косметичних засобів часто використовується гліцерин. В цілому він є досить поширеним, і добре знайомим для нас компонентом. Однак, деяких людей насторожує присутність даної речовини в складі продукту, і викликає у них ряд питань, та навіть побоювань. Чому так відбувається? Розглянемо в нашій статті.

Перейти
безліч дезінфікуючих засобів для приміщень
Ефективна і безпечна дезінфекція приміщень – запорука чистоти навколо вас

З малих років нас привчають вести безжальну боротьбу з мікробами. І для цього ми використовуємо дезінфектанти. Одні засоби дезінфекції приміщень впливають на навколишнє середовище більш м’яко, вибірково, інші – тотально знищують всі живі мікроорганізми. Але, чи так необхідне тотальне знезараження будь-якою ціною? Розглянемо в нашій статті.

Перейти
Цвіль і грибок в приміщенні: як прибрати
Цвіль і грибок в приміщенні: як прибрати і запобігти повторному зараженню

Цвіль на стіні, підлозі та стелі досить поширене явище, що зустрічається як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Виявивши грибок стін, вкрай важливо прийняти оперативні заходи по його усуненню. Не даючи йому розростися, ви не лише збережете естетичність приміщення, але і вбережете здоров’я людей, що перебувають там.

Перейти
дезінфікуючі засоби і антисептики для місць громадського проживання
Сезон відпусток: дезінфекція місць громадського проживання

Одна з ключових складових вдалої відпустки – чистота і гігієна в межах місця перебування відпочиваючих. Адже вам важливо, щоб відпочинок був комфортним, приємним і запам’ятався лише з хорошого боку. Тож розглянемо, чому важлива дезінфекція в місцях громадського проживання та які засоби варто використовувати з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом