facebook-pixel
блог про антисептики

Green Plastic Blog

Блог компанії GREEN PLASTIC DISINFECTION. Все про наші антисептики та сфери їх застосування. Цікаві статті на актуальні сьогодні теми. Як вберегтися від вірусів? Чим краще дезінфікувати офісне приміщення, а чим – свою квартиру? У вас багато питань та мало відповідей? Запрошуємо до нашого корпоративного блогу.

Статтi

дезінфікуючий засіб для рук
Подбайте про здоров’я у свята – використовуйте дезінфікуючий засіб для рук на спиртовій основі

Новий рік — це одне з найулюбленіших і найчарівніших свят, на яке чекають і дорослі, і діти. Останні два роки свято проходить не так, як завжди, адже необхідно адаптувати старі традиції під нові реалії. Фахівці радять у цей час утриматися від відвідування місць масових заходів та святкувати у колі рідних. І, звісно, користуватись спиртовмісними антисептиками для рук!

Перейти
противірусні антисептики під час проведення корпоративів
Новий рік та віруси: як зробити корпоратив безпечним із противірусними антисептиками Green Plastic

Новорічний корпоратив – чи не один з бажаних колективних заходів у будь-якій компанії. На жаль, пандемія протягом двох років вносить свої корективи у святкування Нового року. Проте, корпоративи як були, так і є. От тільки проводитися вони повинні з деякими умовами, щоб не захворіли працівники, які там будуть присутні. Що це за умови? Дізнайтесь в нашій статті!

Перейти
антисептичні розчини на основі спирту
Даруйте чистоту та здоров’я: антисептики та деззасоби у складі новорічних подарунків

Новорічні свята – це час чарівництва та віри у диво. Рік, що минає, неможливо уявити без усіляких антибактеріальних та дезінфікуючих розчинів, масок, рукавичок та інших засобів, що допомагають захиститися від коронавірусу. Та чи можна їх використовувати як подарунки? Або краще в якості доповнення до основного презенту? Розглянемо у нашій новій статті!

Перейти
новорічні свята з антисептиком для рук
Як убезпечити себе при відвідуванні громадських місць у новорічні свята

Протягом останніх років по всьому світу лютує пандемія, у зв’язку з чим новорічні свята відбуваються дещо незвично. Багато людей скасували традиційні застілля. Але ж грудень — це місяць передноворічної суєти. І як би ми не боялися заразитися, все ж таки зраджувати традиціям не дуже хочеться. Що ж зробити, щоб святкування новорічних свят приносило тільки радість та не зашкодило здоров’ю.

Перейти
медичні дезінфікуючі засоби
Як обирати медичні дезінфікуючі засоби?

Робота у сфері медицини пов’язана із постійним ризиком. Будь то заразне захворювання, отруєння токсинами чи неякісні ліки. Дезінфікуючі засоби не повинні додавати нових проблем. Тому підбору ефективних дезінфекторів приділяється багато часу та уваги. У цій статті ми спробуємо знайти відповіді на запитання щодо вимог до антисептиків для медустанов.

Перейти
санітайзер чи антисептик
Санітайзер та антисептик: розбір понять, відмінностей, ефективності

Спиртовий санітайзер vs антисептик. В чому різниця? Виконаємо детальний розбір понять, відмінностей, ефективності цих засобів для дезінфекції рук та особистої гігієни з урахування сучасної ситуації в світі. Та розглянемо, чи може санітайзер для рук від Green plastic Disinfection стати ефективним засобом для знезараження шкіри рук та поверхонь.

Перейти

    Замовити зворотній дзвінок
    Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

      Замовити товар
      Залиште заявку на покупку і наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом